اگه یکی بهت گفت : به چه دلیلی من و دوست داری !؟
تو بهش بگو : آب چه طعمی داره !؟​

+از خواب زیبایت پا نشو بیداری جز حقیقتی تلخ پیش نیست

++جانا کنکور به عقب افتاد اما تو همچنان نهانی :/ کجایی

+++شاید ماهی یه بار یه پست بزارم اما مطمعنا همون یکی هم مثل دفات قبل عکس نوشته مسخره و بی کیفیت هستش :)​ حداقل خودمم از شر نویسنده خلاص شدم

++++ همچی ارومه اما من چقدر این دلم شور میزنه :/ چی میشه هنگ کنه !؟

+++++ تف بت کرونا من ازت نمیترسم مشکلی هم باهات ندارم بیا من و بگیر به چیزمم نیست اما حیف تو خونه من تنها نیستم :/

++++++ دختران دم بخت منتظر شوهر نباشین خخخ برین بیرون کرونا بگیرین خداتونم شکر کنین یکی گرفتتون

+++++++ از وقتی این کرونا اومده دور بر 10 تا سریال دیدم که از مشهور تریناش میتونم به

گات(گیم اف ترونز ) خدایی خخخ هرکی نبینه نصف عمرش به باد فنا رفته اگه پسر باشه و نبینه یعنی کل عمرش یه فنا رفته

ویچر: بد نیست جالبه اما فعلا که فقط یه فصل اونم ده قسمتیش بیرون اومده :/

وایکینگ ها : بیشتر دوستام میگم از گیم اف ترونز بهتره اما خدایی خوبه خیلی خوبه اما لایق این همه تعریف نیست ":/

تحصیلات جنسی : در باره این یکی چیزی نگم بهرته (امان از دوست کنجکاو)

see: اینم مثل ویچر

چرنوبیل: عالی هستش بیشتر هم واسه این که واقعی هست !

مانکن : اگه با بالایی ها مقایسش کنم که اون موقع اصلا نباید اسمشو میاوردم اینجا اما اگه با باقی سریال های ایرانی مثایسش کنم میتونم بگم خیلی خوب هستش مخصوصا قسمت اخرش ای بسوزه نازنین بیاتی (نگا اسماشونم یاد گرفتم )

++++++++ دقیقا مثل نویسنده های بیانیی که میشناسم و نوشته هاشونم خیلی دوست دارم یه متن خیلی خوب نوشتم بالای ای مثبت ها اما من که نویسنده نیستم من بلد نیستم جز همین چرت و پرتای نسبتا خنده دار چیز دیگه ای مخصوصا مطالب غمنگیز پست کنم پس پاکیدم پاکیدم پاکیدم پاکیدم همین و بس تامام

دستاتو بشوری درست میشه

مبارکه انشاالله

یه حسی بهم میگه مثل سگ از این انتخابم پشیمون میشم

اخرین روزی که مدرسه رفتم این بلا سر کتاب من اومد

یه ,اگه ,مثل ,خیلی ,پاکیدم ,یکی ,پاکیدم پاکیدم ,اما من ,خیلی خوب ,فنا رفته ,من و ,پاکیدم پاکیدم پاکیدم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ فنچ طعم گس خرمالو بورس فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... پندار کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. وبلاگ شخصی سمیراج گلهای پِیرنگ وبلاگ آموزش 85 مطالب اینترنتی وبلاگ تخصصی فیلم و سریال